Promocja: bilet w aplikacji SkyCash nawet za pół ceny. Wystarczy zarejestrować się w Visa Oferty i zapłacić kartą Visa - Tabletowo.pl

Promocja: bilet w aplikacji SkyCash nawet za pół ceny. Wystarczy zarejestrować się w Visa Oferty i zapłacić kartą Visa

Dołącz do dyskusji 0

Każda okazja do zaoszczędzenia pieniędzy jest dobra (o ile oczywiście rzeczywiście jest to promocja, a nie „promocja”). Dzięki ofercie, przygotowanej przez SkyCash i Visa, możecie kupić bilet na komunikację miejską nawet za pół ceny. Wystarczy, że wcześniej zarejestrujecie się w programie Visa Oferty.

No właśnie, nie wystarczy, że w aplikacji dodacie kartę płatniczą, wydaną przez organizację Visa, ponieważ wtedy nie spełnicie warunków promocji. Aby to zrobić, należy wejść na >stronę internetową Visa Oferty< lub zainstalować program Visa Oferty na smartfonie z Androidem (pobierz ze Sklepu Play) lub iOS (pobierz z App Store), a następnie zarejestrować się (lub zalogować, jeśli ktoś ma już konto) i dodać swoją kartę z logo Visa.

Tę samą kartę płatniczą, wydaną przez organizację Visa, należy podpiąć do aplikacji SkyCash, ponieważ tylko wtedy otrzymacie zwrot części wartości zakupionego w programie biletu, jeśli zapłacicie za jej pomocą za bilet. Najpierw bowiem z konta pobierze Wam całą kwotę, a dopiero później organizator promocji zwróci Wam na przypisane do niej konto część pieniędzy. Maksymalna wartość zwrotu wynosi 10 złotych. Niestety, jedna osoba może skorzystać z tej oferty tylko jeden raz.

Promocja obejmuje wszystkie bilety komunikacji miejskiej i kolei regionalnych, które można kupić w aplikacji SkyCash. Oferta jest też ograniczona czasowo – obowiązuje od 1 czerwca do 31 lipca 2018 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli środków, przeznaczonych na zwroty. W programie Visa Oferty oczywiście nie można zarejestrować kart, wydanych przez inne organizacje, np. Mastercard.

Regulamin Promocji „Visa Oferty w SkyCash” (PDF)

Źródło: Cashless

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona