ładowarka bezprzewodowa Xiaomi

Promocja: Bezprzewodowa ładowarka Xiaomi w dobrej cenie. Nadaje się do ładowania Samsungów i iPhone’ów

Akcja partnerska

Bezprzewodowe ładowanie to bardzo przydatna i uwielbiana przez niemałą rzeszę użytkowników funkcjonalność. Aby jednak z niej korzystać, niezbędne jest posiadanie odpowiedniej ładowarki. Tak się składa, że Xiaomi ma taką w swojej ofercie, a w dodatku teraz można kupić ją w naprawdę dobrej cenie.

Jeżeli chodzi o smartfony Xiaomi, to bezprzewodowe ładowanie obsługuje aktualnie jedynie Mi Mix 2S. Na szczęście bezprzewodowa ładowarka tego producenta jest kompatybilna również z urządzeniami konkurencji, a dokładniej Samsungami Galaxy S9, Galaxy S9+, Galaxy Note 8, Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy Note 5, Galaxy S7 Edge, Galaxy S7, Galaxy S6 Edge+, Galaxy S6 Edge i Galaxy S6 oraz iPhone’ami X, 8 i 8 Plus.

Reklama

 

Bezprzewodowa ładowarka Xiaomi nie jest wyjątkowo szybka, ale aktualnie jest to standard w przypadku tego typu akcesoriów. Z drugiej strony jest jednak tak samo szybka, jak ładowarka przewodowa, dołączana do iPhone’ów X, 8 i 8 Plus oraz niewiele wolniejsza od szybkiej ładowarki, dodawanej do Samsungów (Quick Charge 2.0). Urządzenia mogą być ładowane za jej pomocą z mocą 7,5W lub 5W.

Bezprzewodowa ładowarka Xiaomi standardowo kosztuje w chińskich sklepach ~40 dolarów, tj. równowartość ~150 złotych. W sklepie Cafago można ją jednak teraz kupić za dokładnie 28,79 dolarów, czyli ~110 złotych. Aby obniżyć cenę akcesorium do tego poziomu, należy użyć kodu rabatowego AMPAI0. Wysyłka z chińskiego magazynu jest darmowa.

Promocja jest ograniczona czasowo, lecz i tak potrwa dość długo – podany wyżej kupon rabatowy jest ważny do 20 czerwca 2018 roku, więc zainteresowani mają jeszcze chwilę, aby przemyśleć zakup.

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem Cafago; jeśli nie widzicie linku do oferty, wyłączcie na chwilę adblocka :)