Asus ZenFone 5 i Asus ZenFone 5Z

Promocja: Asus ZenFone 5Z ze Snapdragonem 845 za 1699 złotych. Brałbym

Mam bardzo dobre wspomnienia z użytkowania smartfonów Asusa, a nad ZenFonem 5Z naprawdę grubo się zastanawiałem. Gdyby nie fakt, że aktualnie użytkuję telefon, który w większości spełnia moje wymagania, to pewnie znów miałbym temat do przemyśleń, bo ubiegłoroczny flagowiec Asusa dostępny jest w całkiem dobrej cenie.

Media Expert trwa promocja, w której Asus ZenFone 5Z (ZS620KL) dostępny jest za 1699 zł. W tej cenie trudno o zakup w sklepach modelu zbliżonego jakościowo i wydajnościowo. Jest to też najlepsza propozycja na ZenFone’a 5Z spośród wszystkich sklepów, których wyniki wyświetlają porównywarki cenowe. Zwykle za ten model trzeba zapłacić 100 zł więcej.

Smartfon dostępny jest w kolorach czarnym i srebrnym.

Regularna cena to 1799 złotych. W ramach akcji #MEGA OKAZJE, możemy obniżyć ją przez użycie kodu ME19-15-02. Promocja kończy się 21 lutego 2019 roku lub z chwilą wyczerpania zapasów.

Co dostajemy w za rzeczone 1699 zł?

Nadal znakomity, choć ubiegłoroczny procesor Qualcomm Snapdragon 845, 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej.

Sam zastanawiałem się nad tym modelem bardziej ze względu na jego zaplecze audio: ma dwa głośniki wzmacniane dodatkowym układem PMIC i obsługuje dźwięk Hi-Res. Nawet nie przeszkadzało mi specjalnie wycięcie w ekranie o przekątnej 6,2 cala czy podwójny aparat, któremu do liderów fotograficznych zestawień nieco brakowało (12 Mpix + 8 Mpix). Smartfon zasila bateria 3300 mAh.

Linki do promocyjnych smartfonów znajdziecie poniżej:

Akcja #MEGA OKAZJE w Media Expert prowadzona jest nie tylko dla smartfonów, ale także dla innych sprzętów – polecam zajrzeć.