Szybka akcja: Asus ZenFone 5Z z gratisowym powerbankiem za 1299 zł, czyli 500 złotych taniej! | Tabletowo.pl

Szybka akcja: Asus ZenFone 5Z z gratisowym powerbankiem za 1299 zł, czyli 500 złotych taniej!

Dołącz do dyskusji 0

Samrtfony Asusa pojawiają się ostatnio w promocjach, które powinny ucieszyć każdego szanującego się łowcę okazji. Aktualnie model ZenFone 5Z dostępny jest w świetnej cenie, ale akcja ograniczona jest tylko do 20 sztuk!

Poszukując smartfona do 1300 zł nie zastanawiałbym się nad tą promocją ani chwili. Ubiegłoroczne ZenFone’y bardzo mi się spodobały, a flagowy reprezentant tej marki zebrał wystarczająco dużo dobrych opinii, by skłonić mnie do poważnego zastanawiania się nad jego kupnem. Teraz jest świetna okazja, żeby to zrobić.

Sklep Asusa regularnie sprzedaje ZenFone’a 5Z w wersji z 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej za 1999 zł, stąd może powiedzieć, że obniżka sięga 700 zł. W innych sklepach znajdziemy ten model za 1799 zł, ale powyższa promocja oznacza, że i tak na zakupie smartfona można zaoszczędzić 500 zł – a to sporo, jak na tak dobry sprzęt.

Żeby skorzystać z promocji, trzeba skierować się do sklepu Asusa, a w koszyku z zamówieniem ZenFone’a 5Z wpisać kod rabatowy ASUSZF5Z.

Do zamówienia dołączony zostanie powerbank Zen PowerSlim o pojemności 4000 mAh – całkowicie za free!

Powodzenia na zakupach!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona