Promocja: Asus MeMO Pad 7 HD za 569 złotych - Tabletowo.pl

Promocja: Asus MeMO Pad 7 HD za 569 złotych

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Promocja: Asus MeMO Pad 7 HD za 569 złotych Asus Nowości Promocje

Jednym z najciekawszych 7-calowych tabletów dostępnych na Polskim rynku w cenie do 1000 złotych jest bez wątpienia Asus MeMO Pad HD 7. W momencie premiery kosztował 699 złotych i w sumie od tego czasu niewiele staniał – 650 złotych to kwota, za jaką można go aktualnie spokojnie nabyć. Jeśli jesteście zainteresowani tym produktem, nasz Czytelnik, Konrad, poinformował o całkiem interesującej promocji, w ramach której można nabyć MeMO Pad HD 7 za 569 złotych.

Oferta łączy w sobie dwie promocje. Wszystko zaczyna się w sklepie internetowym redcoon.pl, w którym Asusa MeMO Pad HD 7 kupimy za 599 złotych. Tam jednak można wykorzystać kod rabatowy z tej strony, dzięki któremu cenę produktu można obniżyć o 30 złotych. Tym sposobem otrzymujemy ciekawy tablet za 569 złotych.

Zainteresowanych tabletem odsyłam do jego recenzji. Dowiecie się z niej, że jest to interesujący sprzęt z czterordzeniowym MediaTekiem MT8125 1,2GHz, 7-calowym ekranem 1280 x 800 pikseli, 16GB pamięci wewnętrznej oraz Androidem 4.2 Jelly Bean, ale z plastiku, kiepskim aparatem oraz brakiem obsługi akcesoriów peryferyjnych przez USB.

Dzięki Konrad!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona