Promocja: Apple XR taniej o 400 złotych (*przy cenie napisano coś małym druczkiem)

iPhone XR przez niektórych jest uznawany za „budżetowego” iPhone’a, między innymi ze względu na niewysoką rozdzielczość ekranu. Ceny ma jednak normalne – jak na Apple oczywiście. Od czasu do czasu trafia się jednak promocja, w której można dostać ten telefon nieco taniej.

Być może biały iPhone XR „schodzi” ze sklepów nieco gorzej niż inne, i z tego powodu raz na jakiś czas widzimy promocje związane z właśnie taką wersją kolorystyczną obudowy. Obecnie w sklepie Media Expert można kupić ten model w wersji z pamięcią 64 GB za 3049 złotych. To obniżka o 400 złotych względem poprzedniej ceny, a trzeba pamiętać, że na oficjalnej stronie Apple, XR nadal wyceniany jest na 3729 zł.

Reklama

Jest jednak pewien szkopuł. Chcąc kupić iPhone’a XR nieco taniej, nie obejdzie się bez krótkiej wycieczki do sklepu stacjonarnego. Media Expert monituje o braku dostępności tego modelu w sklepie internetowym. Na szczęście klikając na listę sklepów, łatwo można przekonać się, że najtańszego z nowych iPhone’ów spotkamy w wielu placówkach sprzedawcy.

Jeśli nie mamy nic przeciwko białej obudowie (a praktyka pokazuje, że na takiej ewentualne rysy nie rzucają się tak mocno w oczy), a iPhone XR od dłuższego czasu znajdował się w kręgu naszych zainteresowań, można poddać zakup tej wersji pod dyskusję.

Ktoś reflektuje?

źródło: Media Expert