Promocja: Apple Watch w niezłej cenie, ale tylko dziś

Standardowo po północy staram się pamiętać, by wejść na stronę iBOOD, by zobaczyć najświeższe oferty. O ile zazwyczaj są one słabe (niewiele różnią się cenowo od kwot, które można znaleźć w sklepach), czasem zdarzają się ciekawe perełki. Tym razem nie kryłam zdziwienia – w ramach promocji można nabyć Apple Watch za 1594,95 złotych (+ 29,95 złotych za przesyłkę).

W oficjalnym Apple Online Store za wersję Apple Watch Sport 38 mm przyjdzie nam zapłacić 349 dolarów (aktualny kurs dolara: 1 dol = 3,78 zł). W polskim Apple Store co prawda tego produktu brak, ale można go znaleźć w ofertach wybranych sklepów z elektroniką – najtańsze zaczynają się od 2099 złotych – widać zatem różnicę w cenie oferowanej przez wspomniany portal.

Pamiętajcie, że oferta iBOOD obowiązuje wyłącznie przez jeden dzień (w tym przypadku maksymalnie do końca środy, tj. 19 sierpnia) albo do wyczerpania zapasów. Zegarek dostępny jest w trzech kolorach: białym, niebieskim i zielonym. Była też czarna wersja kolorystyczna, ale już w momencie tworzenia tego newsa została wyprzedana.

Apple Watch wzbudza mieszane odczucia. Jedni go kochają, inni nie widzą sensu jego istnienia. Do którejkolwiek grupy byście nie należeli, jedno trzeba przyznać – Apple potrafi nakręcić marketingową maszynę, przez co sprzedaż tegoż zegarka i tak się kręci (niestety, Apple na razie nie podzieliło się oficjalnymi danymi na temat poziomu sprzedaży tego produktu – a szkoda). I nic nie wskazuje na to, by cokolwiek miało zahamować tę machinę – nawet prezentacja kolejnego produktu konkurencji, Gear S2 od Samsunga.

źródło: iBOOD