iPhone XR (fot. Miłosz Lis / Tabletowo.pl)

Promocja na iPhone XR – taniej o 250 zł niż w sklepie Apple

Ubiegłoroczny „podstawowy” iPhone dostępny jest teraz w całkiem rozsądnej cenie (rozsądnej jak na Apple). Obniżki mają pewnie związek z premierą jego następcy, ale przecież nie będziemy się obrażać, że na zakupie nowego iPhone XR można teraz odrobinę zaoszczędzić.

Gdyby spojrzeć na cenę iPhone XR na stronie Apple, to cena nadal wynosi tam 3149 zł. Jednak korzystając z promocji w Media Expert, za czerwonego lub koralowego iPhone’a XR 64 GB zapłacimy 2899 zł. Wersja z pamięcią 128 GB również doczekała się obniżki – można ją dostać w opcji z obudową białą lub czarną za 2999 zł. Wystarczy w koszyku z zakupami wpisać kod ME-1423, a promocyjne ceny zostaną uwzględnione w zamówieniu.

Reklama

Jak na początek przygody z systemem iOS, iPhone XR jest w sam raz. Co prawda zerkając na powyższą specyfikację, można kręcić nieco nosem na zaledwie 3 GB pamięci RAM, ale trzeba pamiętać o tym, że Apple do perfekcji opanowało sztukę dostosowywania systemu do – wydawałoby się – niewielkiego zapasu pamięci systemowej. XR-ka korzysta też z jednego z najlepszych procesorów ubiegłego roku i jest to widoczne w grach czy ogólnej wydajności urządzenia.

Niektórzy byli skłonni narzekać na wyświetlacz IPS LCD o niewysokim zagęszczeniu pikseli, ale biorąc pod uwagę całkiem wytrzymałą baterię, która nie jest „męczona” przez konieczność przetwarzania grafiki o wyższej rozdzielczości, i to można temu urządzeniu wybaczyć. Zwłaszcza, że to taki „flagowiec w średniopółkowych szatach”.

Z dokładną recenzją iPhone’a XR zapoznacie się tutaj. Natomiast napomknę tylko, że Media Expert przygotował promocję, w której obniżono ceny również innych iPhone’ów, w tym modelu 6S. Inne modele, w tym iPhone XS i iPhone XS Max dostępne są w niższych cenach, ale tylko w wybranych sklepach stacjonarnych.

Życzę udanych zbiorów w sadzie.

 

źródło: Media Expert