Promocja: Apple iPad mini za 1099 złotych - Tabletowo.pl

Promocja: Apple iPad mini za 1099 złotych

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Promocja: Apple iPad mini za 1099 złotych Nowości

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zbliża się prezentacja iPada mini 2 – już 22 października. Co się z tym wiąże? Czyszczenie magazynów z poprzedniej generacji urządzenia i przygotowywanie miejsca dla dwójeczki. Nic więc dziwnego, że będziemy świadkami licznych promocji, w ramach których będziemy mogli nabyć iPada mini w niższej niż standardowo cenie. Jedną z takowych ofert znajdziemy w Media Expert.

Sieć sklepów oferuje iPada mini w następujących cenach:
– 16GB WiFi: 1099 złotych (w sieci od: 1199 złotych, Apple Online Store: 1449 złotych),
– 32GB WiFi: 1399 złotych (w sieci od: 1399 złotych, AOS: 1849 złotych),
– 16GB 4G: 1599 złotych (w sieci od: 1649 złotych, AOS: 1949 złotych),
– 32GB 4G: 1799 złotych (w sieci od: 1899 złotych, AOS: 2349 złotych).

Jak widzicie, zaproponowana oferta Media Expert jest niezła, bo w każdym przypadku możemy zaoszczędzić do stu złotych i jeszcze mamy darmową dostawę. Pytanie tylko czy warto aktualnie pchać się w kupno urządzenia sprzed roku, jeśli już na dniach poznamy jego następcę?

Na to pytanie każdy musi sobie odpowiedzieć sam, jednak trzeba pamiętać o tym, że iPad mini drugiej generacji ma oferować przede wszystkim ekran o wyższej rozdzielczości, co było w sumie jedynym większym minusem jedynki (recenzja iPada mini pierwszej generacji). Jednak dla mniej wymagających, iPad mini to wciąż bardzo dobry sprzęt, który po premierze dwójki powinien jeszcze bardziej stanieć.

Dzięki Krzysiek za info! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona