Promocja w sklepie Google Play. Aplikacja do śledzenia aktywności i narzędzie do zrzutów ekranu dostępne za darmo! | Tabletowo.pl

Promocja w sklepie Google Play. Aplikacja do śledzenia aktywności i narzędzie do zrzutów ekranu dostępne za darmo!

Dołącz do dyskusji 0

W sklepie Google Play znajduje się wiele świetnych aplikacji. Niestety, za najlepsze zwykle trzeba zapłacić. Przychodzi jednak taki moment, gdy dany program znajduje się albo w świetnej promocji, albo można go nabyć kompletnie za darmo. Tak właśnie stało się teraz – wybrałem dla Was kilka ciekawych aplikacji, które tymczasowo można pobrać bezpłatnie.

TaskLife Performance Tracker

Jest to bardzo prosta aplikacja, która dla wielu może okazać się nieodłączną częścią ich życia. Dlaczego? Gdy chcemy w sobie coś zmienić, na przykład poświęcać więcej czasu na naukę, to zazwyczaj zapamiętujemy ile minut spędziliśmy nad książkami. TaskLife Performance Tracker to „zapamiętywanie” nieco rozszerza. Wystarczy, że w aplikacji będziemy zaznaczać ile czasu (w formie wcześniej zaplanowanych zadań) przeznaczymy na ten cel, a wszystkie zebrane informacje pokażą nam się w formie wykresów itd. Normalnie program ten kosztuje 11,99 złotych, ale jeszcze przez 5 godzin można nabyć go za darmo.

Screenshot Pro 2

Narzędzie to jest bardzo prostą aplikacją, ale jakże przydatną. W wielu smartfonach funkcje robienia zrzutów ekranu ograniczają się do jego wykonania. A często zamiast całej zawartości wyświetlanego obrazu, chcemy zapisać tylko jego fragment. Co wtedy należy zrobić? Z pomocą przychodzi Screenshot Pro 2.

Program ten pozwala na dwie rzeczy. Po pierwsze, zamiast korzystania ze skrótu klawiszowego do zrobienia screenshota, wystarczy tylko kliknąć w dymek, który wyświetla się nad innymi aplikacjami (możecie zobaczyć to poniżej). Da się też skorzystać z przycisku dostępnego na pasku powiadomień. Po drugie, od razu po wykonaniu zrzutu ekranu możemy go dowolnie przyciąć. Aplikacja zwykle kosztuje 4,29 złotych, ale przez następne 24 godziny można ją nabyć za darmo.

Custodians of Space

Co prawda, rzadko w artykułach o promocjach w Sklepie Play wspominam o grach, ale tym razem musiałem to zrobić. Custodians of Space jest tytułem dosyć łatwym i niezbyt wymagającym. Ale to właśnie tą prostotą, a również świetną grafiką, gra ta potrafi skraść serce.

Na czym polega gra? Zasady są proste. Musimy tak wyznaczyć tor lotu rakiety, aby ta wpadła do przyciągającego ją portalu. Nie jest to tytuł, przy którym chce się spędzać każdą wolną chwilę, o czym chyba wiedzieli sami autorzy, bowiem mamy w niej tylko 15 prostych poziomów. Normalnie aplikacja ta kosztuje 4,39 złotych, ale przez następne 6 dni można ją nabyć za darmo.

Źródło: Własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona