Aplikacja mPay

Bilety za złotówkę w aplikacji mPay znów dostępne, ale tylko w sześciu miastach

Coraz więcej rzeczy da się zrobić za pośrednictwem smartfona, kupić bilet na komunikację miejską również. Teraz jeszcze bardziej zachęca do tego promocja mPay, dzięki której za wybrane bilety użytkownicy zapłacą tylko złotówkę. Jest jednak jeden haczyk – obowiązuje ona jedynie w sześciu miastach.

Reklama

W zeszłym roku mPay (bodajże) trzy razy uruchomiło promocję, dzięki której kupując bilet na komunikację miejską za pośrednictwem aplikacji, płaciło się za niego tylko złotówkę. Teraz ponownie mamy do czynienia z taką ofertą, lecz tym razem jej zasięg ograniczono jedynie do sześciu miast: Białej Podlaskiej, Świnoujścia, Zgierza, Żywca, Łomży i Leszna.

Promocja obejmuje bilety, które standardowo kosztują nie więcej niż trzy złote. Aby kupić je za złotówkę, należy zapłacić za nie kartą, podpiętą do portfela cyfrowego mPay Wallet MasterPass (nie musi to być koniecznie Mastercard, może być też Visa lub od innej organizacji, wydającej plastiki). Proces dodawania, zapisywania i weryfikowania karty jest bardzo prosty – zajmuje maksymalnie kilka minut (pod warunkiem, że ma się dostęp do bankowości internetowej, w przeciwnym razie może potrwać dłużej).

Promocja obowiązuje do 30 grudnia 2018 roku lub do wyczerpania zapasu voucherów. Na koniec wypada też dodać, że suma rabatów przeznaczonych na każdego uczestnika wynosi maksymalnie 15 złotych, więc jedna osoba skorzysta z niej tylko kilka razy (w zależności od tego, jakie bilety będzie kupować).

Regulamin promocji „Bilety w promocyjnej cenie z Masterpass od mPay”

Źródło: mPay, mPay