Promocja na Amazon Echo Dot 2. generacji – tylko dziś za niecałe 200 zł | Tabletowo.pl
Wideo w Huawei P30 Pro

Promocja na Amazon Echo Dot 2. generacji – tylko dziś za niecałe 200 zł

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli lubicie technologiczne eksperymenty i zdarzało się już, że kupowaliście jakieś sprzęty tylko po to, żeby się nimi pobawić przez dwa tygodnie, a potem odsprzedać, to może zainteresuje Was promocja na Echo Dot (2. gen.). Inteligentny głośniczek Amazonu dostaniecie dziś za niecałe dwie stówki.

Z asystentem głosowym Amazonu, Alexą, nie dogadacie się po polsku, ale może to być całkiem niezły sposób na podszlifowanie nieco języka angielskiego. Zakup Echo Dot może być ciekawą opcją, jeśli nie są nam obce usługi zakupowego giganta, czytamy książki na Kindle’u albo wymieniliśmy już żarówki w salonie i sypialni na „inteligentne”.

Za pomocą Echo Dot będziemy w stanie głosowo sterować Spotify, co może być fajną sprawą, gdy przy pomocy wyjścia liniowego podłączymy głośniczek Amazonu do swojego domowego zestawu audio. Oprócz tego Echo Dot może nam służyć za budzik, źródło informacji o pogodzie, zestaw głośnomówiący Bluetooth (przy wykorzystaniu aplikacji na smartfon) lub sterownik inteligentnymi gadżetami Internetu Rzeczy.

Sklep x-kom ustalił cenę Amazon Echo Dot na 199 zł w ramach Gorącego Strzału, co jest obniżką z 269 złotych. W puli objętej promocją znajduje się jeszcze jakieś 190 urządzeń, więc raczej nie ma strachu, że zabraknie ich do końca dnia.

W podobnej cenie można kupić Google Home Mini (choć już nie w samym x-komie, bo tam sprzęt ten kosztuje 299 zł). W ten sposób ktoś, kto chciałby przetestować któregoś z inteligentnych asystentów – Alexę lub Google Assistant – ma wolną rękę w wyborze sprzętu do 200 złotych.

Rzecz jasna Echo Dot nie jest urządzeniem, którego zakup trzeba jakoś motywować. Jeśli ktoś zastanawia się, czy przyda mu się takie urządzenie, to znak, że najprawdopodobniej go nie potrzebuje ;). Ale, jak to mówią, wszystkiego w życiu trzeba spróbować, więc…

dzięki Grzegorz

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - rowery na otwarcie sezonu!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona