Promocja: Ainol Tornados (7″, 1GB RAM, 8GB, AICS) za 349 złotych

tablet ainol tornado

Ostatnie najciekawsze wieści dotyczące polskiego rynku tabletów internetowych ciągle związane są z X-KOM.pl. Najpierw w ofercie tego sklepu pojawiły się modele firmy Ainol: Aurora II i Elf II w bardzo atrakcyjnych cenach, później Shiru Shogun (recenzja najpóźniej jutro wieczorem), a dziś… w okazjach Allegro pojawił się tablet Ainol Tornados (zwany również Tornado) w niskiej cenie. Wynosi bowiem 349 złotych.

Na polskim rynku budżetówek robi się naprawdę ciekawie. Dostępnych jest coraz więcej tanich propozycji, wśród których można dowolnie przebierać. Ainol Tornados jest jednym z modeli, którym warto się zainteresować przede wszystkim ze względu na 1GB RAM i 8GB pamięci wewnętrznej – w tej cenie to rzadko spotykane.

Urządzenie zostało wyposażone w jednordzeniowy procesor o taktowaniu 1GHz, ekran o przekątnej 7″ i rozdzielczości 800 x 480 pikseli, Androida 4.0, slot kart microSD, port miniUSB, akumulator o pojemności 3700 mAh oraz kamerkę 0,3 Mpix. Oferuje dostęp do Google Play. Jego waga to 340 g, wymiary: 190 x 120 x 12 mm. Nie posiada wyjścia HDMI, Bluetooth, GPS ani 3G.

Ofertę znajdziecie pod tym adresem. Co ważne, cena (349 złotych) zawiera już koszt przesyłki kurierem.

Dzięki kamigava za podesłane info! ;)