Promocja: Age of Civilizations za połowę ceny oraz kilka ciekawych paczek ikon i aplikacji za darmo! - Tabletowo.pl

Promocja: Age of Civilizations za połowę ceny oraz kilka ciekawych paczek ikon i aplikacji za darmo!

W Sklepie Play znajdziemy wiele ciekawych płatnych aplikacji. Warto jednak nie kupować ich od razu, a poczekać na dobrą promocję. Tak stało się i dzisiaj, dzięki czemu udało mi się wyrwać swoją ulubioną gierkę nieco taniej.

Age of Civilizations

Jest to jedyny mobilny tytuł z ostatnich 3 lat, w którą naprawdę chciało mi się grać. Jest to właśnie gra polskiego dewelopera Łukasza Jakowskiego, która stała się bardzo popularna w Sklepie Play:

Age of Civilizations – Strategiczna gra turowa, w której głównym celem jest dominacja nad światem.

W grze mamy mapę świata podzieloną na prowincje. Wybieramy państwo i zaczynamy zabawę. Do wyboru jest wiele ciekawych trybów, na przykład układ z 1936 roku, Zimna Wojna czy 20 wybranych najpotężniejszych cywilizacji (między innymi Imperium Rosyjskie, Królestwo Polskie czy Stany Zjednoczone). Sama rozrywka jest oparta na kilku prostych zasadach, dzięki czemu łatwo zrozumieć cały koncept. Niestety, sprawia to też, że gra może się szybko znudzić.

Age of Civilizations kosztuje normalnie 6,49 złotych, jednak do jutra można zakupić tę grę za jedyne 3,09 złotego.

Tabletowo.pl Promocja: Age of Civilizations za połowę ceny oraz kilka ciekawych paczek ikon i aplikacji za darmo! Android Aplikacje Promocje

Pobierz aplikację z Google Play

Za darmo

Aktualnie można również wyrwać kilka płatnych aplikacji bezpłatnie. Postanowiłem wybrać te najciekawsze i je Wam wypisać:

Oczywiście zawsze za darmo są jakieś paczki ikon. W tym momencie są to:

POLECAMY RÓWNIEŻ:

AppSales – bądź na bieżąco z promocjami

Źródło: Własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - prezenty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona