Promocja: Age of Civilizations Ameryka oraz wiele paczek ikon do wyrwania za darmo! | Tabletowo.pl

Promocja: Age of Civilizations Ameryka oraz wiele paczek ikon do wyrwania za darmo!

Dołącz do dyskusji 0

Wakacje to czas odpoczynku i wyjazdów, które często wiążą się z kilkugodzinną podróżą. Ten czas warto sobie urozmaicić i miło spędzić dzięki graniu na smartfonie. Tytułem, w który uwielbiam się zagrywać jest Age of Civilizations, który właśnie znalazł się w promocji. Dodatkowo w obniżce znajdziemy wiele ciekawych paczek ikon.

Age of Civilizations Ameryka

Age of Civilizations Ameryka to jedna z części serii Age of Civilizations, czyli prostej gry turowej, w której wybieramy państwo i podbijamy nim świat podzielony na prowincje. Akcja gry z dopiskiem Ameryka rozgrywa się – jak sugeruje tytuł – w Amerykach właśnie. Oba kontynenty zostały podzielone na bardzo małe prowinicje, a dostępnych państw jest aż 223 (wliczając w to wszystkie dostępne scenariusze).

Normalnie gra ta kosztuje 6,45 złotych, ale przez następne 6 dni można ją zakupić za połowę ceny, czyli 3,29 zlotych. Z tej okazji skorzystałem również ja i jestem bardzo zadowolony z zakupu.

TD: Golbin Defenders – Towers Rush PRO

TD: Golbin Defenders to gra z bardzo popularnej na smartfonach kategorii, czyli Tower Defense. Podobnie jak w wielu innych tytułach, tak i tutaj naszym zadaniem jest rozstawienie odpowiednich konstrukcji obronnych, które nie dopuszczą przeciwnika do przejścia na drugą stronę planszy. Poza tym, gra oferuje bardzo ładną grafikę i potrafi wciągnąć na długie godziny rozrywki.

Na co dzień TD: Golbin Defenders  Towers Rush PRO kosztuje 4,29 złotych, jednak jeszcze przez następne 4 dni można pobrać ją całkowicie za darmo.

Paczki ikon

W promocji znalazło się również wiele paczek ikon. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie:

Źródło: własne

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona