Promocja: Acer Iconia B1 za 499 złotych - Tabletowo.pl

Promocja: Acer Iconia B1 za 499 złotych

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Promocja: Acer Iconia B1 za 499 złotych Nowości Promocje

Dość interesującą ofertę przedstawiono w sklepie internetowym sieci Avans i w gazetce promocyjnej tegoż sklepu. Market oferuje tablet Acer Iconia B1 w cenie 499 złotych, co oznacza, że możemy zaoszczędzić na jego zakupie 100 złotych, gdyż większość popularnych punktów sprzedaży oferuje ten model właśnie w cenie 599 złotych.

Z popularnych porównywarek cenowych dowiadujemy się, że dokładnie taką samą cenę, jak Avans, oferuje w swojej gazetce promocyjnej część stacjonarnych elektromarketów sieci Media Expert. Promocja w Media Expert obowiązuje do 6 marca, natomiast w Avans – dwa dni dłużej (lub, jak to zazwyczaj bywa, do wyczerpania zapasów).

Iconia B1, jak już zapewne doskonale pamiętacie, jest niskobudżetowym urządzeniem z całkiem przyzwoitymi, aczkolwiek nie każdemu wystarczającymi, parametrami. Zalicza się do nich przede wszystkim 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowy procesor MediaTek 8317 1,2GHz, 512MB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej oraz Android 4.1.2 Jelly Bean.

Pozostałe parametry techniczne modelu:
– slot kart microSD,
– WiFi 802.1 b/g/n.
– Bluetooth,
– GPS,
– port microUSB,
– akumulator o pojemności 3300 mAh,
– kamerka 0,3 Mpix,
– 3.5 mm jack audio,
– wymiary: 198 x 126 x 12 mm,
– waga: 390 g.

Jeśli jesteście zainteresowani Acerem Iconia B1, zajrzyjcie do recenzji tabletu dostępnej pod tym adresem.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona