Promocja: zgarnij za darmo 5 złotych na bilety na komunikację miejską lub parkowanie w aplikacji moBiLET

Z aplikacją moBiLET zapoznałem się, kiedy pojawiła się promocja, dzięki której za płatność BLIK-iem zwracano 50% wartości biletu. Wygląda na to, że teraz znowu zacznę z niej korzystać, bowiem całkowicie za darmo da się zgarnąć doładowanie 5 złotych, które można wykorzystać na zakup biletów lub opłacenie parkingu.

Promocja skierowana jest do użytkowników urządzeń z systemem Android i iOS. Aby z niej skorzystać, należy w pierwszej kolejności pobrać aplikacje goodie i moBiLET ze Sklepu Play lub App Store. Później wystarczy najpierw włączyć tę pierwszą, dotknąć baner, informujący o opisywanej ofercie (pierwszy screen poniżej) i skopiować KOD, który się wyświetla, a następnie w drugim z programów wybrać z bocznego menu opcję „Kod promocyjny” i wkleić kod z goodie, a potem dotknąć „WYŚLIJ KOD” (drugi screen).

Reklama

Po tych czynnościach na koncie pojawi się kwota 5 złotych (trzeci screen), lecz trzeba pamiętać, aby w Ustawieniach, w pozycji „Źródło płatności” wybrać opcję „Konto moBILET”, ponieważ tylko wtedy przy płaceniu aplikacja pobierze pieniądze z wirtualnej portmonetki.

Promocja obowiązuje do 30 czerwca 2018 roku (chociaż w regulaminie jest, że do 4 lipca 2018 roku). Jedna osoba może wykorzystać tylko jeden kod promocyjny z aplikacji goodie. Listę miast, na terenie których można skorzystać z tej oferty, znajduje się w podlinkowanym poniżej regulaminie. Niezbędne jest też zarejestrowanie się w aplikacji moBiLET.

Regulamin Promocji „5 zł w moBilet” (PDF)

Źródło: @CebulaDeal, własne