Promocja 4Designers w x-kom ze zniżkami do 1000 zł. Zobacz też bestsellery 2019

Akcja partnerska

Potrzebujecie skutecznego zastrzyku inspiracji? Tylko w tym tygodniu, w sklepie x-kom możecie skorzystać z promocji, która objęła sprzęt stworzony, by zachwycać – zarówno wyglądem, jak i możliwościami. Przy okazji, zobaczcie również bestsellery roku 2019 w x-kom.

Reklama

4Designers z rabatami do 1000 zł

Czy jest możliwe, aby sprzęt był dobry, a do tego onieśmielał wyglądem? Otóż okazuje się, że jak najbardziej. W promocji 4Designers znajdziecie urządzenia, które pobudzają kreatywność i inspirują zarówno swoim działaniem, jak i designem. Sprawdzą się u wszystkich tych, którzy cenią nowoczesne i pełne technologii rozwiązania. A co najważniejsze – zniżki, z których możecie tutaj skorzystać sięgają nawet 1000 zł.

Oto niektóre z propozycji sklepu:

Reklama

Jak skorzystać ze zniżek 4Designers?

Aby skorzystać ze zniżek musicie aktywować w swoim koszyku kod rabatowy: 4designers. Oferta jest ważna od 08.01.2020 do 14.01.2020 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. Nie łączy się z innymi promocjami.

Sięgnij po pełną ofertę 4Designers w x-kom

Bestsellery 2019 w sklepie x-kom

Sprawdźcie również produkty, które w 2019 roku były najchętniej wybierane przez Klientów sklepu x-kom. Znajdziecie tutaj zarówno zaawansowane sprzęty, jak i akcesoria codziennego użytku. Przekonajcie się, co w x-kom wybierano najczęściej.

Zobacz bestsellery 2019 w x-kom