Kup tani smartfon, a jeszcze dostaniesz 200 złotych zwrotu – tak działa promocja na Samsunga Galaxy J7

Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że sprzedawcy potrafią obniżać ceny najdroższych sprzętów, i to dość szybko po premierze urządzeń. Inaczej ma się rzecz ze smartfonami, które już na starcie nie byłby zbyt drogie. Ich ceny zwykle nie spadają jak szalone, a promocje na nie są raczej ograniczone. Tym bardziej cieszy więc cashback w wypadku Samsunga Galaxy J7 2017.

Warunkiem udziału w tej akcji promocyjnej jest kupienie Galaxy J7 2017 do 1.07.2018 r. Smartfon należy też uruchomić do 4.07.2018 r., a więc nie może przeleżeć w pudełku całego lata. Następnie należy zalogować się do aplikacji Samsung Members. Po miesiącu od zalogowania warto zajrzeć tam ponownie – klikamy wtedy w baner promocyjny, który pojawi się w sekcji „Korzyści”, pobieramy kod uprawniający nas do wypłaty 200 zł z bankomatów Euronet i proszę – dwie stówki w kieszeni.

W aplikacji Samsung Members będzie wyglądać to tak:

Jak sprawa wygląda cenowo? Samsung Galaxy J7 2017 kosztuje w oficjalnej dystrybucji 998 złotych. Za taką kwotę dostajemy przyzwoity smartfon z ekranem 5,5 cala, procesorem Exynos 7870, 3 GB RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej i aparatem głównym 13 Mpix. Po zwrocie 200 złotych do naszej kieszeni (po miesiącu od zakupu, ale zawsze), urządzenie finalnie zakosztuje nas 798 złotych, co jest już znacznie lepszą propozycją niż blisko tysiąc złotych.

Promocja trwa do 1.07, ale liczba kodów cashback jest ograniczona, więc może się zdarzyć, że ich pula skończy się przed minięciem okresu obowiązywania oferty. W razie takiej sytuacji, na stronie galaxyjpromocja.samsung.pl pojawi się odpowiedni komunikat.

W razie dodatkowych pytań, odsyłam Was do Regulaminu.