Promocja 100×100 w x-kom, a w niej rabaty do -73% na akcesoria

Akcja partnerska

Warto co jakiś czas spojrzeć na biurko i zastanowić się, czy nie nadszedł czas na wymianę akcesoriów. Jeśli doszliście do takich wniosków, zajrzyjcie na stronę sklepu x-kom, gdzie trwa promocja 100×100. W niej 100 akcesoriów, po 100 sztuk każde, a wszystkie z rabatem do -73%.

Promocja 100×100

Ofertę o kryptonimie 100×100 tworzy, zgodnie z nazwą, 100 akcesoriów. Wśród propozycji znajdziecie m.in. głównie akcesoria, w tym pamięci flash, myszy, klawiatury, podkładki, etui, plecaki, słuchawki, kable, przejściówki i wiele innych. Oto część z nich:

Reklama

Żeby skorzystać z promocji, należy w koszyku wpisać i aktywować kod: 100×100.

Promocja obowiązuje w dniach 18-24.03.2019 lub do wcześniejszego wyczerpania limitu produktów. Nie łączy się z innymi promocjami.

Fit week, czyli promocja dla aktywnych

Druga, trwająca obecnie promocja, to Fit week. Rozpoczęła się w ostatni piątek i trwać będzie łącznie 7 dni. W tym czasie możecie kupić akcesoria, które uprzyjemnią treningi, a na dodatek zapiszą postępy i odnotują spalone kalorie:

Kod rabatowy: fit-week. Promocja trwa do 22.03.2019 lub do wcześniejszego wyczerpania limitu produktów. Nie łączy się z innymi promocjami.

Nadchodzi Tydzień z drukiem

Warto wspomnieć też o trzeciej, nadchodzącej promocji, jaką jest tytułowy Tydzień z drukiem. Akcja wystartuje w środę 20 marca 2019 roku. Nie znamy jeszcze konkretnych produktów, ale nietrudno się domyślić, że promocję zdominują drukarki i urządzenia wielofunkcyjne. Żeby nie przegapić promocji, warto od rana śledzić stronę internetową sklepu x-kom lub sprawdzać pocztę e-mail (jeśli zapisaliście się na newsletter sklepu).

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem x-kom