Święta z marką Honor – smartfony serii 20 w obniżonych cenach

Marka Honor przygotowała miłą niespodziankę dla wszystkich tych, którzy planują w okresie świątecznym zmianę smartfona. Wszystkie modele serii 20 (Honor 20 Lite, Honor 20, Honor 20 Pro) można nabyć w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Reklama

Warunki promocji

W przypadku świątecznej promocji Honora nie ma konieczności przejmowania się zapisami regulaminu promocji. Wystarczy odwiedzić stronę internetową jednego z wskazanych przy konkretnym  modelu partnerów firmy, gdzie znaleźć można wybrane urządzenie w korzystniejszej cenie. Jedynym ograniczeniem jest tu czas obowiązywania oferty specjalnej: od 9 do 29 grudnia.

Reklama

Honor 20 Lite

Wystarczy szybki rzut okiem na specyfikację Honora 20 Lite by stwierdzić, kto przede wszystkim powinien się nim zainteresować. Umieszczona na froncie urządzenia kamerka o rozdzielczości 32 megapikseli mówi sama za siebie – to telefon dla wszystkich miłośników selfie i relacji na portalach społecznościowych. Tak duża rozdzielczość umożliwia odpowiednie skadrowanie zdjęcia po jego zrobieniu, a zastosowana w aplikacji aparatu sztuczna inteligencja pilnuje wysokiego poziomu osiąganych efektów. W promocji świątecznej cena Honora 20 Lite została obniżona do poziomu 899 złotych. Obowiązuje ona w sklepach RTV Euro AGD, x-kom oraz w strefie marki Honor na Allegro.

Honor 20

Kolejny przedstawiciel serii to już milowy krok w kierunku modeli flagowych, z których bardzo wiele cech odziedziczył. Za funkcję fotograficzne odpowiedzialny jest aparat, którego matryca generuje obraz w rozdzielczości 48 megapikseli. Pod maską bardzo wydajny procesor Kirin 980 wsparty 6 GB RAM i baterią o pojemności 3750 mAh.

W okresie promocji koszt jego nabycia to 1499 złotych. Można go kupić w sklepach RTV Euro AGD, Media Expert, x-kom, Neonet oraz w strefie marki Honor na Allegro.

Honor 20 – średniak, który ma w sobie wiele z flagowca (recenzja)

Honor 20 Pro

Honor 20 Pro to smartfon aspirujący do miana urządzenia flagowego. Najwyżej wyceniony przedstawiciel serii Honor 20 oferuje główny moduł aparatu składający się z czterech obiektywów, z czego podstawowy o rozdzielczości 48 megapikseli wspomagany jest sztuczną inteligencją.

Oprócz niego znajdziemy obiektyw szerokokątny, teleobiektyw oraz obiektyw do zdjęć makro. Za szybkość działania odpowiada procesor Kirin 980 i 8 GB RAM. Baterię o pojemności 4000 mAh można z kolei ładować z wykorzystaniem szybkiej ładowarki. Jego promocyjna cena to 1999 złotych, obowiązuje w sklepach RTV EURO AGD, x-kom, Media Expert oraz w strefie marki Honor na Allegro.

Źródło: informacja prasowa.