Projekt pierwszego tabletu Toshiby z Windows 8 nie grzeszy urodą - Tabletowo.pl

Projekt pierwszego tabletu Toshiby z Windows 8 nie grzeszy urodą

Tabletowo.pl Projekt pierwszego tabletu Toshiby z Windows 8 nie grzeszy urodą Koncepcje Toshiba

Wiedzieliśmy już wiele projektów tabletów internetowych. Niektóre z nich przyciągały wzrok urodą, inne wręcz przeciwnie. Praca pana Diego Garcia należy do tej drugiej grupy, choć to tylko moja osobista ocena. Jeśli podoba Wam się jego nietypowy wygląd, w myślach zmieńcie tytuł tego artykułu na coś w stylu „Projekt pierwszego tabletu Toshiby z Windows 8 szokuje urodą„.

Tymczasem przyjrzyjmy się podmiotowi naszych rozważań, czyli tabletowi internetowemu zaprojektowanemu przez Diego Garcię. Urządzenie cechuje się niecodziennym wzornictwem, na które składa się przypominająca ściętą piramidę błyszcząca obudowa, 12,1-calowy ekran dotykowy i stacja dokująca rodem z Asusa Transformer Prime.

Wspominając o ekranie, warto nadmienić, iż ma on rozdzielczość 1920 x 1200 pikseli, wspiera aż 2048 poziomów nacisku, a panel IPS zapewnia doskonałe kąty widzenia. Reszta specyfikacji projektu pierwszego tabletu Toshiby z systemem Windows 8 obejmuje procesor Intel Core, 8GB pamięci operacyjnej RAM, dysk SSD 256GB, dwa porty USB 3.0, slot kart SIM sugerujący obecność 3G, czytnik kart pamięci microSD, port Ethernet oraz wyjście HDMI.

Tabletowo.pl Projekt pierwszego tabletu Toshiby z Windows 8 nie grzeszy urodą Koncepcje Toshiba

Tabletowo.pl Projekt pierwszego tabletu Toshiby z Windows 8 nie grzeszy urodą Koncepcje Toshiba

Diego Garcia niewątpliwie zaprojektował ten tablet myśląc o ludziach pracujących w jego zawodzie: grafikach i designerach. Ponieważ jego obudowa ma 15,5 mm grubości, a gabaryty są potężne, urządzenie nie byłoby mobilnym narzędziem do pracy, a zastąpiłoby komputer. Co o nim sądzicie? Chcielibyście, aby tak wyglądały tablety z Windows 8?

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona