Project Fiona zyskuje nową nazwę: Razer Edge - Tabletowo.pl

Project Fiona zyskuje nową nazwę: Razer Edge

Tabletowo.pl Project Fiona zyskuje nową nazwę: Razer Edge Nowości

W zeszłym roku było dość głośno o Project Fiona. Jak zapewne spora część z Was pamięta, to tablet dla graczy z prawdziwego zdarzenia, za którego powstanie odpowiada dobrze wszystkim znana firma Razer. Na targach CES 2013 producent zaprezentował urządzenie o nieco odmiennej nazwie: Razer Edge. Sama koncepcja sprzętu nie uległa zmianie.

W dalszym ciągu jest to przedstawiciel high-endowych tabletów, działający na Windows 8, dzięki procesorowi Intel Core i5 o częstotliwości taktowania 1,7GHz z grafiką NVIDIA GT540M LE, 4GB RAM i SSD o pojemności 64GB do naszej dyspozycji oraz 10,1-calowym ekranem, Bluetooth 4.0, WiFi i USB 3.0. To wszystko za 999 dolarów.

Dla jeszcze bardziej wymagających Razer przygotował jeszcze lepszą konfigurację – Razer Edge Pro – zawierającą procesor Intel Core i7, 8GB RAM i dysk SSD o pojemności 128GB. Cena modelu to 1299 dolarów (z dockiem za 1499 dolarów).

Tablet jak tablet... Ale nie jest to do końca typowy sprzęt. Poza parametrami z najwyższej półki, oferuje również specjalny dock z kontrolerami, dzięki którym gra na tym sprzęcie przenosi się w inny wymiar. Jego cena to 249 dolarów.

Do tabletu będzie można dokupić również klawiaturę (aktualnie prace nad nią są na ukończeniu, a cena nieznana) oraz stację dokującą z portami USB 2.0, wyjściem HDMI – za 99 dolarów.

Tabletowo.pl Project Fiona zyskuje nową nazwę: Razer Edge Nowości   Tabletowo.pl Project Fiona zyskuje nową nazwę: Razer Edge Nowości   Tabletowo.pl Project Fiona zyskuje nową nazwę: Razer Edge Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona