Coś dla tych, którzy lubią bawić się w obróbkę zdjęć – program DxO OpticsPro 11 Essential Edition za darmo | Tabletowo.pl

Coś dla tych, którzy lubią bawić się w obróbkę zdjęć – program DxO OpticsPro 11 Essential Edition za darmo

Dołącz do dyskusji 0

Wszyscy lubimy promocje, jednak jeszcze nie było takiej, aby skorzystali z niej wszyscy jak jeden mąż. Tym razem oferta kierowana jest do osób, które lubią bawić się w obróbkę zdjęć – program DxO OpticsPro 11 Essential Edition można bowiem teraz wyrwać całkowicie za darmo.

Podejrzewam, że za sprawą popularnego rankingu aparatów w smartfonach DxO zna większość naszych Czytelników, lecz o samym programie DxO OpticsPro 11 Essential Edition słyszała zapewne garstka, i to raczej ta, która interesuje się tematem fotografii – nie tylko mobilnej – o wiele bardziej. Jeżeli jesteście w tej drugiej grupie, to właśnie nadarzyła się okazja, żeby wyrwać to narzędzie całkowicie za darmo.

Jak to zrobić? Bardzo prosto. Wystarczy udać się na >tę stronę<, podać swój adres e-mail, kliknąć Submit i tyle. Warto zauważyć, że zaznaczenie okienka przy wyrażeniu zgody na otrzymywanie wiadomości o produktach DxO Labs nie jest wymagane. Później musicie już tylko wejść na swoją skrzynkę, odczytać wiadomość od DxO & PracticalPhotography i ściągnąć wersję programu na Wasz system operacyjny. A kiedy go zainstalujecie, wklepujecie kod (działa kopiuj-wklej) i gotowe.

Promocja ważna jest do 30 listopada, tzn. do tego dnia można podać swój adres e-mail, aby dostać za darmo kod aktywacyjny od DxO. Licencja jest dożywotnia. Trzeba jednak pamiętać, że program nie jest dostępny w języku polskim, ale dla siedzących w temacie nie powinien to być (chyba) żaden problem, żeby korzystać z niego na przykład po angielsku. Listę kompatybilnych z tym narzędziem urządzeń znajdziecie na >tej stronie<, natomiast wymagania techniczne >tutaj<.

Na koniec dodam jeszcze tylko, że regularna cena DxO OpticsPro 11 Essential Edition to 129 euro, czyli równowartość ~560 złotych. Program będzie działać na komputerach z Windowsem (od 7 w górę) i MacOS (od 10.10 w górę).

*Na zdjęciu tytułowym Wiko WIM Lite (pod linkiem znajdziecie jego recenzję)

Źródło: DxO

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona