Produkcja iPada Pro zacznie się dopiero w drugim kwartale 2015? | Tabletowo.pl

Produkcja iPada Pro zacznie się dopiero w drugim kwartale 2015?

Dołącz do dyskusji 0

Duże tablety z możliwością dołączenia klawiatury są coraz popularniejsze, ale nadal nie ma na tym rynku Apple. Jeśli pojawi się iPad Pro to mogą na tym zyskać wszyscy, ponieważ ludzi chętniej będę sięgać po takie urządzenia. Jednam wszystko wskazuje na to, że nie pojawi się on zbyt szybko.

Plotek o 12,9-calowym iPadzie jest całe mnóstwo, zebrał je jakiś czas temu Piotr. Bardzo ciekawie prezentują się te mówiące o porzuceniu iPada mini na rzecz wersji Pro. Dla wielu takich ruch nie ma sensu, ponieważ nadal cenią sobie 7,9-calowe tablety od Apple. Należy jednak pamiętać, że takie urządzenia są skutecznie podgryzane przez duże phablety i sens ich istnienia jest coraz mniejszy.

Wracając jednak do 12,9-calowego tabletu od Apple, to według najnowszych informacji nie zobaczymy go zbyt szybko. Produkcja miała co prawda zacząć się już w grudniu, ale nowe przecieki mówią, że wystartuje ona dopiero w drugim kwartale 2015 roku. Jest to spowodowane brakiem wystarczającej ilości ekranów wysokiej jakości do nowych dachówek. Jeśli chodzi o specyfikację, to zobaczymy w nim procesor A8X. Jego grubość ma wynieść tylko 7 mm.

Wygląda na to, że hybryda od Apple nie pojawi się na rynku zbyt szybko. Trochę szkoda, ale możemy mieć nadzieję, że dzięki temu dostaniemy dopracowany sprzęt.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona