Producent Battlefielda wprowadza innowacyjny system - Tabletowo.pl

Producent Battlefielda wprowadza innowacyjny system

Dołącz do dyskusji 0

Twórcy The Drowning – nadchodzącego na urządzenia mobilne shootera z perspektywy pierwszej osoby udostępnili film, na którym opowiadają o unikatowym sterowaniu w ich grze. Poniżej przedstawiamy Wam, co do powiedzenia na ten temat mieli pracownicy Scattered Entertainment.

Jak widać The Drowning unika schematów użytych we wcześniejszych tytułach, które ukazały się na urządzenia z systemem iOS oraz Android. Ben Cousins (były producent wykonawczy serii Battlefield) oraz jego współpracownicy wyjaśniają, w jaki sposób dostosowali swój tytuł do uproszczonego sterowania z użyciem ekranu dotykowego. Z tego, co możemy zaobserwować ich praca została wykonana rewelacyjnie, ponieważ system jest bardzo prosty natomiast sama gra prezentuje się bardzo interesująco.

Tabletowo.pl Producent Battlefielda wprowadza innowacyjny system Aplikacje

Produkcja Scattered Entertaiment ukaże się na iPada jeszcze w tym roku. Co najciekawsze będzie wyposażona w model free-to-play.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona