Problemy z dostępnością Internetu aero2 dla wschodniej Polski - Tabletowo.pl

Problemy z dostępnością Internetu aero2 dla wschodniej Polski

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Problemy z dostępnością Internetu aero2 dla wschodniej Polski Nowości

Bezpłatny Internet od aero2, to stosunkowo popularna usługa, zwłaszcza wśród użytkowników tabletów. Wielu z Was go posiada i choć nie jest szczególnie wysokiej jakości, to darowanemu… Przynajmniej dopóki działa. Aero2 poinformował dziś, że użytkownicy BDI (Bezpłatnego Dostępu do Internetu) we wschodniej Polsce mogą mieć utrudniony dostęp do tej usługi.

Problem dotyczy pasma 900 MHz, z którego korzysta również P4 – operator sieci Play. Aero2 nie wie kiedy problemy ustąpią, ma jedynie nadzieję, że nastąpi to niedługo. Problem z dostępnością może dotyczyć następujących województw: podkarpackiego, lubelskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego oraz wschodniej części woj. mazowieckiego.

Jednocześnie trzeba wiedzieć, iż zgodnie z regulaminem (pkt. 3.7), Aero2 zastrzega sobie, że „nie gwarantuje przepustowości danych w momencie, gdy lokalne warunki techniczne przepustowości sieci nie będą na to pozwalały.”

Jeżeli jesteście z wymienionych wyżej stron i posiadacie BDI, to dajcie znać jak u Was z dostępnością. Napotkaliście jakieś problemy? Większe? Mniejsze? Żadnych?

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona