Prezentownik świąteczny – jakie urządzenia polecają redaktorzy Tabletowo?

Odliczanie dni do świąt trwa. Nasze mamy i babcie z niepokojem zastanawiają się, czy wyrobią się z przygotowaniem wszystkich potraw. Ojcowie i dziadkowie kupują choinki, byśmy my mogli je udekorować. A co z prezentami? Jeśli zostawiliście ich kupno na ostatnią chwilę – przychodzimy z pomocą :)

Nasz tegoroczny prezentownik świąteczny podzielony jest na dwie sekcje. W pierwszej znajdziecie propozycje urządzeń polecanych przez partnerów tegorocznego poradnika zakupowego: Huawei, mPTech, myScreen Protector, NVIDIĘ, Sennheisera i TP-Link. To jest też dobry moment, aby zaznaczyć, że głównym partnerem prezentownika jest Media Expert.

Reklama

W drugiej części z kolei ośmioro członków redakcji Tabletowo (w tym ja) wybrało po osiem urządzeń (najczęściej z różnych kategorii produktowych), które według nich są warte zainteresowania.

Polecamy Wam sprzęt, który polecielibyśmy znajomym i najbliższym – bez żadnej ściemy; w większości są to produkty, których mieliśmy okazję używać i mamy wyrobioną opinię na ich temat.

Jeśli zostawiliście kupowanie świątecznych prezentów na ostatnią chwilę lub po prostu jesteście ciekawi, jakie produkty wybraliśmy do tegorocznego prezentownika, zapraszam klikając poniżej!