Prezentownik świąteczny – jakie urządzenia polecają redaktorzy Tabletowo? | Tabletowo.pl

Prezentownik świąteczny – jakie urządzenia polecają redaktorzy Tabletowo?

Dołącz do dyskusji 0

Odliczanie dni do świąt trwa. Nasze mamy i babcie z niepokojem zastanawiają się, czy wyrobią się z przygotowaniem wszystkich potraw. Ojcowie i dziadkowie kupują choinki, byśmy my mogli je udekorować. A co z prezentami? Jeśli zostawiliście ich kupno na ostatnią chwilę – przychodzimy z pomocą :)

Nasz tegoroczny prezentownik świąteczny podzielony jest na dwie sekcje. W pierwszej znajdziecie propozycje urządzeń polecanych przez partnerów tegorocznego poradnika zakupowego: Huawei, mPTech, myScreen Protector, NVIDIĘ, Sennheisera i TP-Link. To jest też dobry moment, aby zaznaczyć, że głównym partnerem prezentownika jest Media Expert.

W drugiej części z kolei ośmioro członków redakcji Tabletowo (w tym ja) wybrało po osiem urządzeń (najczęściej z różnych kategorii produktowych), które według nich są warte zainteresowania.

Polecamy Wam sprzęt, który polecielibyśmy znajomym i najbliższym – bez żadnej ściemy; w większości są to produkty, których mieliśmy okazję używać i mamy wyrobioną opinię na ich temat.

Jeśli zostawiliście kupowanie świątecznych prezentów na ostatnią chwilę lub po prostu jesteście ciekawi, jakie produkty wybraliśmy do tegorocznego prezentownika, zapraszam klikając poniżej!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona