Prezent dla użytkowników iOS – wszystkie funkcje premium w Instapaper od teraz za darmo | Tabletowo.pl

Prezent dla użytkowników iOS – wszystkie funkcje premium w Instapaper od teraz za darmo

Dołącz do dyskusji 0

Świetna aplikacja na iOS, która pozwala zapisywać i odkładać na później nieprzeczytane artykuły, jest tak samo fajna jak wcześniej, ale teraz nie każe już sobie za to płacić.

Wszystkie funkcje premium z Instapaper (niedawno przejętego przez Pinterest) są teraz dostępne dla wszystkich użytkowników. Wcześniej trzeba było za nie płacić – dolara na miesiąc.

Opcje, z których można korzystać od teraz za darmo, obejmują wyszukiwanie w obrębie naszego konta, nielimitowane notatki, brak reklam w tekście czy wysyłanie do 50 publikacji na czytnik Kindle. Ostatnia funkcja wydaje się być wygodna, jeśli sporo czytamy, a nie chcemy zbyt dużo wpartywać się w wyświetlacze emitujące sztuczne światło.

Instapaper był w pewnym sensie prekursorem aplikacji, które pozwalają odłożyć jakiś artykuł do przeczytania na później. Apka opracowana przez Marco Armenta przez długi czas pozostawała wzorem dla innych. Obecnie toczy regularną wojnę o użytkowników, na przykład z Pocket.

Warto wypróbować za darmo coś, co do tej pory było płatne. A może już od dawna korzystacie z Instapaper?

Aktualizacja:W wersji na Androida również :)

źródło: appadvice.com, instapaper.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona