Prestigio wprowadza na nasz rynek tablet Thunder 8.0i z obsługą 3G

Prestigio wprowadza na nasz rynek tablet Thunder 8.0i z obsługą 3G

O urządzeniach Prestigio często wspominamy na naszym portalu. Ten producent zajmujący się produkcją sprzętu elektronicznego zaprezentował właśnie nowy tablet Thunder 8.0i pracujący pod kontrolą leciwego już Androida w wersji 4.2 Jelly Bean.

Tablet został wyposażony w 8-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 1024 x 800 pikseli, dwurdzeniowy układ Intel Atom Z2580 2,0 GHz, jeden gigabajt pamięci operacyjnej oraz szesnaście gigabajtów pamięci na dane, z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD. Ponadto znajdziemy tutaj moduł 3G, WiFi, Bluetooth 4.0, aparat z matrycą 5-megapikseli oraz kamerkę do wideorozmów z matrycą 2-megapikseli.

Tabletowo.pl Prestigio wprowadza na nasz rynek tablet Thunder 8.0i z obsługą 3G Android Tablety

Urządzenie wycenione zostało na 750 złotych. Jest to cena dosyć wysoka, zważywszy na fakt, że Thunder na pokładzie ma dwurdzeniowy procek, a producent wyposaża go w Androida 4.2. Miejmy nadzieję, że przynajmniej system zostanie niebawem zaktualizowany.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona