Prestigio wprowadza do sprzedaży trzecią generację urządzenia MultiPad Visconte | Tabletowo.pl

Prestigio wprowadza do sprzedaży trzecią generację urządzenia MultiPad Visconte

Dołącz do dyskusji 0

Prestigio poinformowało, że wprowadza do swojej oferty kolejną, trzecią już, generację tabletu MultiPad Visconte. Jak prezentuje się jego specyfikacja techniczna?

Urządzenie wyposażone zostało w czterordzeniowy układ Intel Atom Z3735F, dwa gigabajty pamięci operacyjnej, 10.1-calowy ekran IPS pracujący z rozdzielczością 1280 x 800 pikseli, aparat z matrycą 5-megapikseli, kamerkę do wideorozmów z matrycą 2-megapikseli, 64 GB pamięci wewnętrznej, z możliwością rozszerzenia o kolejne 64 GB. Ponadto znajdziemy tutaj moduł WiFi, Bluetooth 4.0, dwa gniazda USB 2.0, gniazdo miniHDMI oraz, w zależności od wersji, modem 3G. Całość pracuję pod kontrolą Windowsa w wersji 8.1.

Jeśli szukamy urządzenia przeznaczonego zarazem do zabawy, jak i wydajnej pracy, sugeruję wybór tabletu z naprawdę mocną konfiguracją oraz systemem Windows 8.1. Wygodę obsługi zapewni oferowana w zestawie klawiatura z ruchomym, magnetycznym zawiasem, dzięki czemu funkcjonalność takiej konstrukcji dogania tę osiąganą przez komputery klasy PC.

”–

Cena urządzenia będzie zależeć od wersji. Z 3G będzie kosztować 1199 złotych, a bez niego 999 złotych.

MultiPad Visconte 3 PMP810T

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona