Prestigio wprowadza do naszego kraju MultiPad Ranger 7.0 3G

Prestigio wprowadza do naszego kraju MultiPad Ranger 7.0 3G

Dołącz do dyskusji 0

W sierpniu tego roku wspominałem na naszym portalu o bardzo ciekawym tablecie od Prestigio, który wchodził wtedy na niemiecki rynek. Teraz polski przedstawiciel poinformował, że model ten niebawem będzie sprzedawany także i u nas.

MultiPad Ranger 7.0 3G wyceniony został na 400 złotych i w polskich sklepach będzie dostępny w ciągu najbliższych kilku dni.

Urządzenie zostało wyposażone w czterordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 200 o częstotliwości taktowania 1,2 GHz,7-calowy ekran IPS pracujący z rozdzielczością 1024 x 600 pikseli oraz  jeden gigabajt pamięci operacyjnej. Ponadto producent zaopatrzył MultiPad Ranger 7.0 3G w 8 GB pamięci wewnętrznej, którą możemy rozszerzyć za pomocą karty microSD (max. 32GB), aparat 2 Mpix, kamerkę do wideorozmów 0,3 Mpix, moduły Bluetooth, GPS oraz obsługę 3G. Całość pracuje pod kontrolą Androida w wersji 4.3 Jelly Bean.

Tabletowo.pl Prestigio wprowadza do naszego kraju MultiPad Ranger 7.0 3G Android Nowości Prestigio Tablety

Urządzenia z siedmiocalowymi wyświetlaczami są granicą między dużymi smartfonami a tabletami internetowymi. Model Prestigio Ranger 7.0 3G spełnia zarazem rolę pełnoprawnego tabletu, ale za sprawą slotu na kartę SIM można go także używać do prowadzenia rozmów telefonicznych oraz komunikacji SMS. Poręczne, lekkie urządzenie w stylowej obudowie na pewno przypadnie do gustu entuzjastom nieskrępowanej mobilności.

”–

MultiPad Ranger 7.0 3G oferuje ponadto darmową przestrzeń 200GB w chmurze MultiCloud czy dostęp do platformy MultiStore lub zbioru e-książek zgromadzonych na prestigioplaza.com.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona