Prestigio sprzedało już dwa miliony tabletów - Tabletowo.pl

Prestigio sprzedało już dwa miliony tabletów

Dołącz do dyskusji 0

Firm oferujących tablety internetowe na polskim rynku jest bardzo wiele. Jedne sobie radzą lepiej, inne gorzej. Wśród tych pierwszych jest niewątpliwie Prestigio – firma, która właśnie poinformowała o swoim kolejnym sukcesie. Ledwie po roku od przekroczenia progu miliona sprzedanych tabletów firma chwali się dwoma milionami sprzedanych urządzeń tego typu. Nic, tylko pogratulować.

Aktualnie Prestigio, firma obecna na polskim rynku od 2,5 roku, oferuje w naszym kraju szesnaście różnych tabletów o przekątnej od siedmiu do dziesięciu cali. Milionowy tablet trafił do swojego właściciela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w maju, natomiast dwumilionowy – w Rosji. Był nim Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 3G.

Marcin Harasim, VP Poland&Iberia, Asbis PL Sp. z o. o., powiedział:

Według naszych obserwacji segment tabletów jest i długo jeszcze będzie najbardziej dynamicznym obszarem jeśli chodzi o rynek mobile. W 2012 roku analizy Gfk Polonia dawały nam 7% udział w tym wymagającym segmencie, a w 2013 celujemy w wyższe pokrycie. Wprowadzamy właśnie linię czterordzeniowych maszyn z wydajną konfiguracją oraz niezmiennie przystępną ceną.

ź: Prestigio

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona