Prestigio PMP70743G - kolejny gracz na polskim rynku - Tabletowo.pl

Prestigio PMP70743G – kolejny gracz na polskim rynku

Tabletowo.pl Prestigio PMP70743G - kolejny gracz na polskim rynku Nowości

Do sprzedaży na polskim rynku trafia kolejny tablet Prestigio – tym razem jest to model PMP70743G. Co rzuca się w oczy w jego nazwie? Nie wiem jak Wam, ale ja od razu zauważyłam 3G. Jak się okazało, nie bez powodu się ono tam znalazło, bowiem najnowszy tablet producenta posiada 3G.

Po bardzo dobrej informacji o obecności w tablecie 3G pora zejść na ziemię i przyjrzeć się pozostałym parametrom technicznym, które są dość przeciętne. Przede wszystkim należy wspomnieć o fakcie, iż pracuje w oparciu o Androida Gingerbread (2.3), a jego sercem jest procesor Cortex-A8 o częstotliwości taktowania 800MHz.

Urządzenie posiada 7-calowy ekran o nieznanej rozdzielczości (producent zapewnia, że „prezentuje żywe kolory i głębię obrazu”), dwie kamerki – przednią i tylną – obie 3 Mpix, wyjście HDMI, slot kart microSD, GPS oraz WiFi.

W zestawie z tabletem znajduje się skórzany pokrowiec, zasilacz oraz kabel USB do podłączenia urządzeń peryferyjnych.

Cena Prestigio PMP70743G nie została ujawniona.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona