Prestigio PMP3370B - standard za pół tysiąca - Tabletowo.pl

Prestigio PMP3370B – standard za pół tysiąca

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Prestigio PMP3370B - standard za pół tysiąca Nowości

Jeśli nie znudziły Wam się jeszcze tablety, których cena oscyluje w okolicach 500 złotych, zapewne z zainteresowaniem przeczytacie o kolejnym urządzeniu z tej półki cenowej. Jest nim Prestigio PMP3370B, wyceniony na 499 złotych. Jak się zaraz przekonacie, jest to kolejny tani tablet oferujący praktycznie te same parametry, co reszta, aczkolwiek zamknięte w innej obudowie.

Prestigio PMP3370B został wyposażony w ekran o przekątnej 7″ i rozdzielczości 800 x 480 pikseli, 4GB pamięci, którą można rozszerzyć dzięki slotowi kart pamięci do 16GB, jednordzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1GHz oraz Androida 4.0. Sprzęt oferuje również kamerkę 0,3 Mpix, port miniUSB oraz akumulator o pojemności 3000 mAh (pewnie też 512MB RAM), natomiast jego wymiary to 208 x 164 x 11 mm. Nie ma 3G, Bluetooth, GPS.

Bonusem dla wszystkich osób, które zdecydują się na zakup tabletu PMP3370B, jest sześciomiesięczny rabat na polskojęzyczne e-booki wynoszący 25%. Wystarczy zarejestrować urządzenie na stronie ebooks.prestigioplaza.com.

Najnowszy tablet Prestigio trafi do sprzedaży pod koniec czerwca. Jego cena, jak już wspomniałam, to 499 złotych.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona