Prestigio PMD1 - adapter do bezprzewodowego przesyłu multimediów - Tabletowo.pl

Prestigio PMD1 – adapter do bezprzewodowego przesyłu multimediów

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Prestigio PMD1 - adapter do bezprzewodowego przesyłu multimediów Akcesoria Nowości

Na rynku dostępnych jest wiele tabletów bez wyjścia HDMI, co – przynajmniej w teorii – uniemożliwia przesyłanie obrazu i dźwięku do dużego ekranu (telewizora, monitora, itp.). Nic więc dziwnego, że coraz większym zainteresowaniem klientów cieszą się wszelkiego rodzaju adaptery podpinane pod HDMI, które umożliwiają bezprzewodowe przesyłanie multimediów, a tym samym obejście wspomnianego problemu. Jednym z nich jest Prestigio PMD1.

Tego typu akcesoria spodobają się przede wszystkim osobom, które są zwolennikami bezprzewodowej rozrywki. Wystarczy podłączyć adapter do telewizora, monitora lub innego urządzenia np. MultiBoard (warunek konieczny – musi posiadać wejście HDMI), a połączenie WiFi Direct zrobi swoje – odbierze sygnał ze znajdującego się w zasięgu sprzętu z Androidem.

Trzeba jedynie pamiętać, że Prestigio PMD1 działa wyłącznie z urządzeniami z systemem operacyjnym Android w wersji 4.2 lub nowszej, oferującymi Miracast.

Akcesorium kosztuje 129 złotych.

Tabletowo.pl Prestigio PMD1 - adapter do bezprzewodowego przesyłu multimediów Akcesoria Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona