Prestigio MultiPad Wize 3008 - szklano-aluminiowy 8-calowiec za 399 złotych - Tabletowo.pl

Prestigio MultiPad Wize 3008 – szklano-aluminiowy 8-calowiec za 399 złotych

Dołącz do dyskusji 0

Na rynku zadebiutował kolejny tablet marki Prestigio. Tym razem jest to niskobudżetowy przedstawiciel 8-calowych tabletów, model MultiPad Wize 3008 (o oznaczeniu kodowym PMT3008).

Tym, co wyróżnia nowość Prestigio na tle pozostałych tabletowych propozycji, powinno być wzornictwo – wnioskuję po użytych do produkcji materiałów (połączenie szkła i aluminium). Niestety, aktualnie dostępne są jedynie zdjęcia prasowe przedstawiające przód urządzenia, który tak naprawdę niewiele nam mówi o tym, jak będzie wyglądało. A szkoda, bo szkło i aluminium daje nadzieje na ciekawy design (jak choćby w przypadku serii Kiano Intelect).

A jak prezentuje się sprzęt od strony technicznej?

MultiPad Wize 3008 to tablet działający dzięki czterordzeniowemu procesorowi (brak konkretów), w połączeniu z Androidem 4.4 KitKat i 1GB pamięci operacyjnej RAM. Oferuje 8-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, 8GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia dzięki slotowi kart microSD, WiFi, port microUSB, 3.5 mm jack audio, aparat 2 Mpix oraz kamerkę VGA. Waga modelu wynosi 350 gramów, natomiast wymiary to 207,2 x 122,5 x 9,2 mm.

Brak informacji odnośnie bardziej zaawansowanych modułów łączności w postaci Bluetooth, 3G i GPS, jak również cena produktu, sugeruje, że na jego pokładzie znajdziemy jedynie WiFi.

Tablet Prestigio będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Do każdej w zestawie dołączany będzie pokrowiec. Cena MultiPad Wize 3008 ustalona została na poziomie 399 złotych.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona