Prestigio MultiPad Visconte z Windows 8.1 Pro i procesorem Intel Celeron – premiera za tydzień

Prestigio MultiPad Visconte z Windows 8.1 Pro i procesorem Intel Celeron - premiera za tydzień

Gdy pierwszy raz informowałam o zbliżającej się premierze Prestigio MultiPad Visconte, wiadomość ta przeszła bez echa – najprawdopodobniej dlatego, że nie było na jego temat zbyt wiele szczegółów. Ba! Całość opierała się na domysłach i plotkach. Jeśli jednak spojrzeliście na tą sytuację z nadzieją na nadejście ciekawego sprzętu od Prestigio, podobnie zresztą, jak ja, mam dla Was dobrą wiadomość: poprzednie informacje właśnie zostały potwierdzone.

Kilka chwil temu dostałam zaproszenie na polską premierę tabletu MultiPad Visconte, który będzie pierwszym tego typu urządzeniem od Prestigio, działającym pod kontrolą systemu operacyjnego Microsoftu. Co więcej, nie będzie to jego okrojona wersja, czyli Windows RT, a pełnoprawny Windows 8.1 Pro. Z zaproszenia dowiadujemy się jeszcze, że sprzęt będzie pracował dzięki dwurdzeniowemu procesorowi Intel Celeron. Jego ekran ma mieć przekątną 10,1″, ale ta informacja wciąż należy do niepotwierdzonych.

Prestigio MultiPad Visconte może się okazać ciekawą alternatywą dla urządzeń z systemem Microsoftu pochodzących od rynkowych gigantów. Zwłaszcza cenowo, bo to właśnie od tej strony firma Prestigio jest najbardziej znana – na półkach sklepowych jest wiele jej ciekawych cenowo propozycji, z których każdy może wybrać coś dla siebie.

Wszelkie szczegóły dotyczące Prestigio MultiPad Visconte poznamy już za tydzień, 12 grudnia. Wtedy to właśnie odbędzie się oficjalna polska prezentacja modelu.

ź: Prestigio