Prestigio MultiPad Thunder 7.0i z Atomem Z2520 za 299 złotych - Tabletowo.pl

Prestigio MultiPad Thunder 7.0i z Atomem Z2520 za 299 złotych

Jeszcze kilka lat temu nikt nie spodziewałby się, że mobilne procesory Intela staną się wszechobecne na rynku tabletów. Aktualnie obserwujemy, jak sukcesywnie sprzęt staje się Atomowy – co ciekawe, również ten z najniższej półki cenowej. Przykładem tego jest choćby najnowsza propozycja Prestigio, tablet MultiPad Thunder 7.0i – urządzenie za 299 złotych.

Oczywiście jak się możecie spodziewać, parametry techniczne modelu nie są zachwycające, ale dla wielu mogą się okazać wystarczające. Znajdziemy tu bowiem ekran o przekątnej 7” i rozdzielczości 1024 x 600 pikseli (typowy użytkownik zauważy brak ostrości fontów), dwurdzeniowy procesor Intel Atom Z2520 o częstotliwości taktowania 1,2GHz z PowerVR SGX 544MP2, 1GB RAM oraz 8GB pamięci wewnętrznej.

Za działanie tabletu odpowiada system operacyjny Android w wersji 4.4 KitKat, natomiast za jego czas pracy – akumulator o marnej pojemności 3000 mAh. Do naszej dyspozycji oddany został slot kart microSD, port microUSB, aparat 2 Mpix oraz kamerka VGA.

To wszystko otrzymujemy w przypadku Prestigio MultiPad Thunder 7.0i za 299 złotych. Trudno nie odnieść wrażenia, że pod względem parametrów technicznych jest to model bliźniaczy Modecom FreeTAB 7001 HD IC, choć może tu dziwić brak informacji o Bluetooth(wizualnie może się bardziej podobać Prestigio, ale to już kwestia gustu).

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona