Prestigio MultiPad 5080 Pro: 8 cali Androida 4.0 za 230 dolarów - Tabletowo.pl

Prestigio MultiPad 5080 Pro: 8 cali Androida 4.0 za 230 dolarów

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Prestigio MultiPad 5080 Pro: 8 cali Androida 4.0 za 230 dolarów Nowości

Prestigio Technologies to firma, która na rynku tabletów internetowych jest od bardzo dawna. W jej portfolio znajdziemy urządzenia reprezentujące każdą klasę: od bardzo tanich budżetówek, po nieco droższe „dachówki” z dobrą specyfikacją. Nowo zaprezentowany model MultiPad 5080 Pro możemy zaliczyć od tej drugiej grupy, a to za sprawą 8-calowego ekranu i systemu operacyjnego Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Prestigio MultiPad 5080 Pro to kolejny tani tablet, który zainteresuje tych z Was, którzy szukają urządzenia oferującego doskonały stosunek możliwości do ceny. Na rynku zdominowanym przez 10,1- i 7-calowe „dachówki”, MultiPada 5080 Pro wyróżnia matryca o przekątnej 8” i rozdzielczości 800 x 600 pikseli. Jego specyfikacja obejmuje również bezimienny procesor ARM Cortex A8 1GHz, 1GB pamięci operacyjnej RAM, kamerę internetową 0,3 Mpix, wyjście HDMI, port USB z funkcją USB-host oraz akumulator o pojemności 5000 mAh zapewniający przynajmniej 5 godzin pracy. Wbudowane 8GB pamięci wewnętrznej można rozszerzyć za pomocą czytnika kart microSD do 32GB. W systemie Android 4.0 Ice Cream Sandwich zainstalowano ponad 40 aplikacji biznesowych, kilka gier i porządny czytnik książek elektronicznych. Jeżeli przyjrzycie się niewielkiemu (niestety) zdjęciu urządzenia, zobaczycie, że jego obudowa jest elegancka i przyjemna dla oka. To cecha rzadko spotykana wśród budżetowych „dachówek”.

Tablet Prestigio MultiPad 5080 Pro można znaleźć w rosyjskich sklepach w cenie około $230. Co o nim sądzicie?

via Tablet-News

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona