Prestigio MultiPad 4 Ultra Quad 8.0 z 3G, GPS i czterema rdzeniami za 899 złotych - Tabletowo.pl

Prestigio MultiPad 4 Ultra Quad 8.0 z 3G, GPS i czterema rdzeniami za 899 złotych

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Prestigio MultiPad 4 Ultra Quad 8.0 z 3G, GPS i czterema rdzeniami za 899 złotych Nowości

Nie dalej jak dwa tygodnie temu firma Presitgio poinformowała o rozszerzeniu swojego portfolio o kolejną interesującą nowość. Mowa o zapowiedzianym tablecie MultiPad 4 Ultra Quad 8.0 3G, który został wyceniony na 199 euro. Na wieści dotyczące jego polskiej premiery, jak widzicie, nie musieliśmy zbyt długo czekać. Prestigio poinformowało, że urządzenie trafi do nas już na dniach w cenie wynoszącej 899 złotych.

Za te pieniądze otrzymujemy całkiem ciekawy tablet. Przede wszystkim uwagę trzeba zwrócić na obecność na jego pokładzie modułu 3G, GPS, Bluetooth oraz radia. Do tego dochodzi czterordzeniowy procesor MediaTek MT8389 o częstotliwości taktowania 1,2GHz, 8-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli oraz Android w wersji 4.2 Jelly Bean. Całość dopełnia 1GB RAM, akumulator o pojemności 4600 mAh, aparat 2 Mpix, kamerka VGA, slot kart microSD i 8GB pamięci wewnętrznej.

Jak wspomniałam, cena MultiPad 4 Ultra Quad 8.0 3G w Polsce będzie wynosiła 899 złotych. Sprzęt będzie można kupić w jednej z dwóch wersji kolorystycznych aluminiowej obudowy: srebrnej lub czarnej.

ź: Prestigio

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona