Prestigio aktualizuje tablety do Androida Jelly Bean: MultiPad 8.0 Pro Duo i MultiPad 7.0 Pro Duo - Tabletowo.pl

Prestigio aktualizuje tablety do Androida Jelly Bean: MultiPad 8.0 Pro Duo i MultiPad 7.0 Pro Duo

Tabletowo.pl Prestigio aktualizuje tablety do Androida Jelly Bean: MultiPad 8.0 Pro Duo i MultiPad 7.0 Pro Duo Nowości

Nie tylko rynkowi giganci aktualizują swoje tablety. Czasem szybciej otrzymują nowszą wersję systemu operacyjnego tańsze urządzenia niż te z najwyższej półki. Przykładem producenta, który nie zalicza się do tych największych, a dba o swoich klientów, jest Prestigio. Użytkownicy MultiPad 8.0 Pro Duo (PMP5580C) i MultiPad 7.0 Pro Duo (PMP5570C) mogą cieszyć się z Androida 4.1 Jelly Bean, z kolei posiadacze MultiPad 7.0 Prime (PMP3270B) – z mniejszej aktualizacji oprogramowania do wersji v1.0.12.

W pierwszym i ostatnim przypadku użytkownicy mogą dokonać aktualizacji tabletów w trybie OTA. Wystarczy wejść w ustawienia urządzenia i tam poszukać informacji o tablecie -> aktualizacji oprogramowania -> i sprawdzić czy takowa jest dostępna. Aktualizacji można dokonać także ręcznie, podłączając produkt do komputera. Poszczególne paczki instalacyjne znajdziecie pod linkami podanymi poniżej:
– MultiPad 8.0 Pro Duo (PMP5580C): link,
MultiPad 7.0 Pro Duo (PMP5570C): link,
– MultiPad 7.0 Prime (PMP3270B): link.

Kilka dni temu usprawnienia oprogramowania (v1.1.6) doczekał się również MultiPad 10.1 Ultimate: link.

Dobrze, że Prestigio wydaje kolejne wersje systemu dla swoich tabletów. Tym bardziej, że są to urządzenia tanie. Oba modele, które otrzymały „żelkę” kosztują poniżej 600 złotych. PMP5580C można kupić od 590 złotych, natomiast PMP5570C – od 470 złotych.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona