PreSonus Capture - iPad jako 32-ścieżkowy rejestrator dźwięku - Tabletowo.pl
Ważne

PreSonus Capture – iPad jako 32-ścieżkowy rejestrator dźwięku

Nie od dziś wiadomo, że wielu muzyków upodobało sobie tablety firmy Apple ze względu na mnogość aplikacji pozwalających wykorzystywać je w roli „muzycznych szkicowników”. Najnowsza z nich, nosząca nazwę PreSonus Capture, zainteresuje z pewnością osoby korzystające na co dzień z oprogramowania PreSouns Studio One.

Capture pozwala nam zarejestrować 32 ścieżki o maksymalnej rozdzielczości 24-bit i częstotliwości próbkowania 96 khz, wykorzystując do tego wbudowany w tablet mikrofon lub dowolny kompatybilny interfejs audio. Aplikacja daje nam również dostęp do uproszczonej sekcji miksera (głośność, panorama) oraz podstawowych narzędzi do edycji ścieżek (wytnij, kopiuj itd.). Prawdziwa siła Capture leży jednak w jej integracji ze wspomnianym we wstępie programem typu D.A.W. Każdą sesję nagraniową rozpoczętą na iPadzie możemy bowiem kontynuować w Studio One, przesyłając ją do komputera bezprzewodowo lub za pomocą kabla USB, co ułatwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy po powrocie do studia.

Aplikacja PreSonus Capture dostępna jest do nabycia w App Store za kwotę 8,99 euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona