Premiera Xiaomi Redmi 6 zaplanowana na 12 czerwca. Co zobaczymy w przyszły wtorek? | Tabletowo.pl

Premiera Xiaomi Redmi 6 zaplanowana na 12 czerwca. Co zobaczymy w przyszły wtorek?

Dołącz do dyskusji 0

Premiera Xiaomi Redmi 5 miała miejsce pod koniec ubiegłego roku. Wydawałoby się, że wobec tego jego następca powinien pojawić się w czwartym kwartale tego roku, jednak Xiaomi najwyraźniej nie chce tyle czekać. Na 12 czerwca zaplanowano konferencję, na której najpewniej zostanie zaprezentowany co najmniej jeden smartfon z serii Redmi.

Mówi się, że Xiaomi Redmi 6 będzie miał dwie wersje:

  • pierwszą, z ośmiordzeniowym procesorem i podwójnym aparatem głównym,
  • oraz drugą, z czterordzeniowym, nieco słabszym procesorem i pojedynczym aparatem głównym.

Sugeruje się też inny scenariusz: zakładający pojawienie się słabszej wersji z tradycyjnym prostokątnym ekranem, oraz mocniejszej – z wyświetlaczem z wycięciem w górnej jego części.

Trudno przewidzieć działania Chińczyków, zwłaszcza, że nagromadzenie przecieków utrudnia wydanie jednoznacznego werdyktu, jaki model – lub modele – będą zaprezentowane. Do tego dochodzą jeszcze plotki o Redmi 6A. Czy Xiaomi połączy terminy premier tych urządzeń w jedną? Nie spodziewałbym się tego, ale w tym momencie trudno wyrokować.

Z pełną specyfikacją Redmi 6 podaną przez TENAA, zapoznacie się tutaj. A w tym miejscu zobaczycie, jak może prezentować się Redmi 6A. Poniżej macie zdjęcia smartfonów, jakimi dysponowało TENAA w momencie przyznawania smartfonom certyfikacji.

Wszystko wskazuje więc na to, że osławiony notch zagości również w smartfonach bliskim budżetowcom. Choć Redmi 6 będzie pewnie chciał aspirować do miana średniaka lekkiej wagi, to ze Snapdragonem 625 i podstawową wersją pamięciową 2 GB/16 GB będzie bliższy urządzeniom z niższej półki niż typowo średniej.

Wszystkiego dowiemy się w przyszłym tygodniu, 12 czerwca.

źródło: Weibo przez fonearena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona