fot. Xiaomi

Gdyby ktoś chciał sobie sprawić Xiaomi Mi Mix 2 z 8 GB RAM i wstawkami z 18-karatowego złota, to trzy tysiące poproszę

Chyba każdy chciałby chociaż raz w swoim życiu poczuć się prestiżowo. To jednak całkiem przyjemne uczucie i niektórzy mogą chcieć, żeby ta chwila potrwała nieco dłużej. Nic prostszego – wystarczy wyłożyć 3000 złotych na specjalną edycję Xiaomi Mi Mix 2 z 8 GB RAM i ceramiczną obudową oraz akcentami z prawdziwego, 18-karatowego złota. Satysfakcja gwarantowana.

A już tak zupełnie poważnie: w sklepie mi-home.pl pojawiła się właśnie nowa odsłona Xiaomi Mi Mix 2, która wyróżnia się zarówno nieco lepszym wyposażeniem, jak i zdecydowanie bardziej ekskluzywnym wykończeniem. Wybrane elementy obudowy smartfona pokryto bowiem prawdziwym, 18-karatowym złotem. Oczywiście – gdyby ktoś był ciekawy – nie jest ono zbyt wiele warte, lecz bez wątpienia robi kapitalne wrażenie.

Reklama

Jeśli zaś chodzi o specyfikację, to Xiaomi Mi Mix 2 Special Edition ma aż 8 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Dla porównania, standardowa edycja oferuje 6 GB RAM i 64 GB przestrzeń na pliki użytkownika. I o ile uważam, że pamięci masowej nigdy za dużo, a już szczególnie w smartfonie, który nie obsługuje kart microSD, tak w ostatnim czasie zaczynam się coraz mocniej zastanawiać, czy 8 GB RAM w tego typu urządzeniu ma jakikolwiek sens i ten wyścig na cyferki nie powinien zatrzymać się na 6 GB RAM.

Standardowa edycja Xiaomi Mi Mix 2 kosztuje w oficjalnej dystrybucji ~2300 złotych. Za Xiaomi Mi Mix 2 Special Edition trzeba z kolei zapłacić w sklepie mi-home.pl 2999 złotych. Po dodaniu podatku podobno wychodzi podobnie, jakby ściągać ten smartfon z Chin, więc to nie jest skok na kasę klientów. Jeśli ktoś jest więc zainteresowany – bezpośredni link do oferty znajdzie poniżej.

Polecamy również:

https://www.tabletowo.pl/2018/02/13/test-recenzja-xiaomi-mi-mix-2-opinia/

Źródło: gsmManiaK