wideorejestrator NAVITEL R600 Quad HD (fot. NAVITEL)

NAVITEL R600 Quad HD – przystępny cenowo wideorejestrator, który nagrywa w rozdzielczości QHD

Już nikogo nie dziwi widok wideorejestratora w samochodzie. Stały się one tak popularne, że za jakiś czas będziemy zaskoczeni, że ktoś go nie ma. Na rynku jest cała masa tego typu urządzeń, lecz nowy NAVITEL R600 Quad HD to propozycja dla tych, którzy wymagają od takiego sprzętu nieco większych możliwości.

Najczęściej wideorejestratory nagrywają wideo w rozdzielczości HD 720p lub Full HD 1080p. Dla większości użytkowników jest to wystarczająca jakość. Niektórzy jednak oczekiwaliby nieco lepszej. Do takich właśnie osób skierowany jest model NAVITEL R600 Quad HD, ponieważ on – na co wskazuje już sama jego nazwa – potrafi rejestrować materiały nawet w rozdzielczości Quad HD 1440p (2560×1440 pikseli) przy 30 klatkach na sekundę.

Reklama

Oprócz tego, użytkownik może również nagrywać wideo w 720p przy 120 klatkach na sekundę i 1080p przy 60 klatkach na sekundę. Filmy rejestrowane są za pomocą 4 Mpix sensora optycznego OmniVision OV4689 z obiektywem o polu widzenia 170°. Pliki zapisywane są w formacie .MP4 na karcie pamięci microSD – maksymalna obsługiwana pojemność to 256 GB.

Wideorejestrator NAVITEL R600 Quad HD może nagrywać wideo również wtedy, kiedy jest odłączony od zasilania – wówczas energię do działania dostarczają mu dwie wbudowane baterie. Na pokładzie urządzenia znajduje się także czujnik G-Sensor, który wykrywa przeciążenia, występujące podczas wypadku i automatycznie chroni ważny fragment filmu przed nadpisaniem.

Sugerowaną cenę modelu NAVITEL R600 Quad HD ustalono na 369 złotych. W zestawie z wideorejestratorem producent dorzuca jeszcze licencję nawigacyjną na smartfon lub tablet. W pudełku oczywiście nie brakuje również niezbędnych do instalacji i obsługi urządzenia akcesoriów (uchwyt, ładowarka, kabel, ściereczka z mikrofibry, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna).

Źródło: informacja prasowa