Jeżeli planujesz kupić wideorejestrator, to DGM proponuje Ci swój model DGM CA-D3A | Tabletowo.pl

Jeżeli planujesz kupić wideorejestrator, to DGM proponuje Ci swój model DGM CA-D3A

Dołącz do dyskusji 0

Ostatnio marka DGM przypomniała o swoim istnieniu, wprowadzając na polski rynek dwa (nieszczególnie atrakcyjne) tablety. Tym razem producent przygotował coś innego, a mianowicie wideorejestrator.

Model DGM CA-D3A wyposażono w wyświetlacz o przekątnej 3 cali, proporcjach 16:9 i rozdzielczości 320×240 pikseli, co przekłada się na 133 ppi. Ekran jest dotykowy i za jego pomocą obsługuje się menu urządzenia. Całość przykleja się do szyby przyssawką, którą producent dorzuca w zestawie sprzedażowym – podobnie, jak 3,5 m kabel z końcówką miniUSB i ładowarkę samochodową.

Obraz w rodzielczości Full HD, tj. 1920×1080 pikseli, rejestruje obiektyw o kącie widzenia 140°. Możliwe jest też czterokrotne przybliżenie cyfrowe. Dźwięk także jest nagrywany. Nie zabrakło również G-Sensora, który automatycznie zachowuje nagranie w przypadku stłuczki lub poważniejszego wypadku. A skoro jesteśmy już przy tym, to multimedia zapisywać można zarówno w pamięci wbudowanej o pojemności 1024 MB, jak i na karcie microSD (sprzęt obsłuży nośniki zewnętrzne do 32 GB).

Przy okazji warto dodać, że filmy są zapisywane w pętli, czyli najnowszy jest nadpisywany na najstarszy. Kiedy jednak dojdzie do jakiegoś zdarzenia na drodze, wspomniany G-Sensor zapobiegnie skasowaniu danego fragmentu, który później może okazać się bardzo przydatny, na przykład w momencie starania się o wypłatę ubezpieczenia.

Wideorejestrator DGM CA-D3A dostępny będzie w ofercie sieci sklepów Auchan. Sugerowaną cenę urządzenia ustalono na 99,90 złotych.

Źródło: informacja prasowa

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona