Xiaomi Amazfit Bip

Inteligentny zegarek Xiaomi Amazfit Bip trafił do sprzedaży w Polsce. Wiemy, gdzie go kupisz i ile zapłacisz

Do sprzedaży w Polsce trafił kolejny produkt z oferty Xiaomi – inteligentny zegarek Xiaomi Amazfit Bip. Jego cena bez wątpienia zachęca do zakupu, w dodatku klienci mogą wybierać spośród czterech wersji kolorystycznych. Ktoś się skusi?

Xiaomi Amazfit Bip jest bardzo lekki, ponieważ waży zaledwie 32 gramy. Wbudowany akumulator o pojemności 200 mAh ma wystarczyć na 45 dni normalnego użytkowania na pojedynczym ładowaniu lub nawet około 4 miesiące w trybie czuwania (wyświetlanie godziny, monitoring ćwiczeń, monitoring snu). Czas ten jednak skróci się do 5 dni, jeśli ktoś będzie używać oferowanego również przez ten smartwatch modułu GPS i Glonass (Sony 28 nm) oraz wszystkich funkcji smart. Warto dodać, że urządzenie ma także pulsometr.

Zegarek Xiaomi Amazfit Bip wyposażono też w wyświetlacz o przekątnej 1,28 cala, który pokrywa szkło 2.5D Corning Gorilla Glass. Całość jest natomiast pyło- i wodoszczelna – spełniono wymagania standardu IP68. Kopertę wykonano z poliwęglanu. Paski są z kolei wymienne i mają szerokość 20 mm oraz długość 11+9 cm. Urządzenie potrafi współpracować ze smartfonami, kontrolowanymi przez Androida 4.4 KitKat lub nowszego oraz iOS w wersji 8 i nowszej. Łączność odbywa się poprzez moduł Bluetooth 4.0 BLE.

Xiaomi Amazfit Bip

Xiaomi Amazfit Bip sprzedawany jest w oficjalnym sklepie marki >mi-home.pl<. Jego cenę ustalono na 299 złotych. Jak wspomniałem, urządzenie dostępne jest w czterech wersjach kolorystycznych (czarnej, białej, zielonej i czerwonej). Pasków aktualnie nie widzę w ofercie, być może pojawią się w przyszłości.

Źródło: informacja prasowa