Sony WF-1000X to nowe słuchawki bezprzewodowe z aktywną redukcją szumów od Sony | Tabletowo.pl

Sony WF-1000X to nowe słuchawki bezprzewodowe z aktywną redukcją szumów od Sony

Dołącz do dyskusji 0

Niektórzy użytkownicy lubią całkowicie odciąć się od odgłosów otoczenia i skupić całkowicie na odtwarzanej przez słuchawki muzyce. Na rynku nie brakuje propozycji, które spełnią ich wymagania, ale właśnie pojawiła się kolejna, tym razem od sony – model WF-1000X.

Słuchawki są całkowicie bezprzewodowe, czyli nie łączy je żaden kabel. Ich główną cechą jest aktywna redukcja szumów (ANC) – dzięki temu użytkownik może całkowicie wyciszyć głosy otoczenia i skupić się wyłącznie na odtwarzanej muzyce. Model WF-1000X jest jednak inteligentny, ponieważ posiada funkcję o nazwie Smart Listening. Monitoruje ona to, co aktualnie ktoś robi i stara się dostosować ustawienia do okoliczności.

Jeżeli ktoś więc jedzie samochodem, narzędzie maksymalnie wyciszy wszystkie dźwięki dookoła. Jeżeli natomiast użytkownik idzie, funkcja nie będzie wyciszać dźwięków otoczenia, co zwiększy jego bezpieczeństwo. A gdy dana osoba stanie lub usiądzie, algorytm „dopuści” głosy, aby właściciel słuchawek słyszał, co ludzie wokół niego mówią. Oczywiście takie są domyślne ustawienia, ale można je dowolnie zmieniać w dedykowanej aplikacji.

Energii w akumulatorach wystarczy na trzy godziny działania z włączoną aktywną redukcją szumów. Za ładowarkę służy dedykowane etui i jest ono w stanie wydłużyć ww. czas do łącznie dziewięciu godzin. Słuchawki paruje się ze smartfonem poprzez NFC. Cenę Sony WF-1000X ustalono na 199 dolarów, czyli równowartość ~715 złotych.

Źródło: Sony przez GSMArena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona