fot. MyKronoz

Z okazji Walentynek MyKronoz rozpoczął sprzedaż smartwatcha ZeRound 2 HR NATO

Dziś Walentynki i niejedna druga połówka z pewnością dostanie z tej okazji jakiś technologiczny prezent. MyKronoz również postanowił uczcić międzynarodowe święto zakochanych, wprowadzając do sprzedaży smartwatch ZeRound 2 HR NATO.

Jest to specjalna edycja modelu ZeRound 2 HR Premium, który od niedawna jest dostępny w sklepach. ZeRound 2 HR NATO na ich tle wyróżnia się kopertą w kolorze różowego złota i trójkolorowym paskiem z materiału (tak przy okazji – przypomina on te w zegarkach za kilka złotych z AliExpress).

Smartwatch MyKronoz ZeRound 2 HR NATO wyposażono w kolorowy wyświetlacz TFT o średnicy 1,22 cala i rozdzielczości 240×204 pikseli, 64 MB RAM i 256 MB pamięci wbudowanej, a także moduł Bluetooth 4.0 BLE. Niewątpliwą zaletą urządzenia jest również optyczny pulsometr.

smartwatch MyKronoz ZeRound 2 HR NATO (fot. MyKronoz)

MyKronoz ZeRound 2 HR NATO, jak przystało na inteligentny zegarek, oferuje najpopularniejsze funkcje fitness, czyli liczenie kroków, przebytego dystansu, spalonych kalorii i monitorowanie snu. Oprócz tego przekaże także powiadomienia o przychodzących połączeniach, SMS-ach i nowościach w aplikacjach na sparowanym smartfonie. Co więcej, użytkownik może przeprowadzić rozmowę głosową bezpośrednio za pośrednictwem smartwatcha, gdyż ma on wbudowany głośnik i mikrofon. Dodatkowym udogodnieniem jest wbudowana pogodynka.

Za pomocą MyKronoz ZeRound 2 HR NATO można również sterować odtwarzaczem muzyki na sparowanym smartfonie i wywołać spust migawki aparatu, a także korzystać z asystenta głosowego Google lub Siri. Inteligentny zegarek współpracuje bowiem z urządzeniami z systemem Android 5.0 Lollipop i iOS 8 oraz nowszymi wydaniami obu platform.

Koperta MyKronoz ZeRound 2 HR NATO jest pyło- i wodoszczelna – spełnia kryteria standardu IP67. Smartwatch może pracować w temperaturach od -10°C do +60°C. Bateria w tym inteligentnym zegarku ma pojemność 260 mAh – według deklaracji producenta, taki zapas energii powinien wystarczyć na 3 dni pracy na pojedynczym ładowaniu. Urządzenie ma wymiary 45×12 mm i waży 53 gramów.

Cenę MyKronoz ZeRound 2 HR NATO ustalono na 399 złotych. Aktualnie smartwatch jest dostępny wyłącznie w sklepie RTV Euro AGD. Producent udziela na niego 12 miesięcznej gwarancji.

Źródło: informacja prasowa, MyKronoz